Sizi istediğiniz hedefe ulaştıracak doğru adresiz...

Beyaz Sayfa İletişim
Hedefimiz

Beyaz Sayfa olarak, iletişimi multidisipliner bir bakış açısıyla yönetmek gerektiği inancıyla görsel kimlikten, medya planlamasına, medya ilişkilerinden PR projelerine, dijital alemden sponsorluk yaklaşımına kadar tüm alanlarla stratejiler üreterek iş ortaklarımıza güç katmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Hedef kitlenize ne anlattığınız değil, hedef kitlenizin ya da kamuoyunun hakkınızda ne anlattığı sizi tarif ediyor. İnsanları arzu ettiğiniz hedef doğrultusunda harekete geçirebilmenin ise 3 etkili yöntem var; zor kullanmak, satın almak ya da inandırmak…

Güçlü ve sürdürülebilir ilişkilerin temelinde ise güven oluşturmak yer alıyor. Bu nedenle kurum ve kuruluşların ya da markaların tanıtımlarında iletişimin sadece belirli disiplinlerine öncelik vermeleri arzu edilen etkiyi oluşturmaktan uzak kalacaktır. İletişim danışmanlığı ile birlikte sunduğumuz uygulama hizmetlerimizi de bu anlayışla kurguluyoruz.

İletişimi tasarlamak kitleleri yönetmek demektir.İletişimi tasarlamak kitleleri yönetmek demektir.İletişimi tasarlamak kitleleri yönetmek demektir.

Ekibimiz

Osman TÜYSÜZ

Kurucu

Erdal ÇATALKAYA

Genel Müdür

Yenal DAMARGÜÇ

Medya İlişkileri Temsilcisi

İsmail Can YİĞİTGÖR

Grafik Tasarımcı

Pelin Siyli

Medya İlişkileri Temsilcisi

Erkan Cengiz

Grafik Tasarımcı